pixel
Facebook Evita YouTube Evita Google Maps
12 631 00 44pon-pt: 8.00 - 19.00 | sob: 8.00 - 13.00
ul. Szlak 28/831-153 Kraków

Plastyka powiek dolnych

Strona główna » Plastyka powiek » Plastyka powiek dolnych

Opuchnięte oczy to możliwa oznaka nieprawidłowej funkcji nerek, tarczycy, wątroby, czy alergii. W przypadku osób, gdy przeprowadzony wywiad medyczny i ewentualna diagnostyka nie wskazuje żadnych nieprawidłowości, możliwe jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki plastyce powiek dolnych.

Blefaroplastyka przezspojówkowa powiek dolnych (plastyka powiek dolnych, korekta powiek dolnych przezspojówkowa) – jest to zabieg polegający na usunięciu przepuklin tłuszczowych, które powodują tzw. „worki” pod oczami. Zabieg jest wykonywany od strony wewnętrznej powieki- spojówki powiekowej, przez co nie ma widocznej z zewnątrz blizny. Efekt jest bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się latami. Podczas zabiegu nie zakłada się szwów na skórę.

Klasyczna (przezskórna) blefaroplastyka powiek dolnych – polega na usunięciu nadmiaru skóry powieki dolnej. Podczas zabiegu zakładane są szwy na skórę pod linią rzęs.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa 3 godziny.

Warto pamiętać, że ostateczny rezultat plastyki powiek dolnych jest widoczny najwcześniej po kilku tygodniach od operacji. 

W Centrum Medycznym Evita zabiegi blefaroplastyki wykonuje dr Izabela Sucharska. Więcej informacji i zdjęcia efektów zabiegów na stronie: https://www.plastykapowiek.com.pl/