pixel
Facebook Evita YouTube Evita Google Maps
12 631 00 44pon-pt: 8.00 - 19.00 | sob: 8.00 - 13.00
ul. Szlak 28/831-153 Kraków

SmartSurfAce

W Centrum Medycznym Evita wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wzroku metodą SmartSurfAce z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera excimerowego – Schwind Amaris 1050 Premium. Jego innowacyjny system zapewnia szybkość działania wynoszącą 1050 Hz na sekundę, która jest obecnie najwyższą ze wszystkich laserów excimerowych dostępnych na rynku. Laser ten potrzebuje bardzo krótkiego czasu, aby usunąć wadę wzroku, tylko 1.3 sekundy na 1 dioptrię. Zabieg polega na jednoczasowym usunięciu nabłonka rogówki i następnie modelowaniu rogówki laserem.

SmartSurfAce jest metodą bezdotykową, w której nie jest potrzebna ingerencja chirurgiczna. Podczas zabiegu laser wygładza rogówkę przy użyciu innowacyjnej technologii SmartPulse, która pozwala na osiągnięcie nieskazitelnie gładkiej powierzchni rogówki, a tym samym uzyskanie optymalnej ostrości wzroku po zabiegu.

SmartSurfAce to aktualnie najbezpieczniejsza metoda laserowej korekcji wzroku.

Dlaczego korekcja metodą SmartSurfAce to dobry wybór?

Metoda SmartSurfAce pozwala na powrót do normalnego funkcjonowania w zaledwie parę dni. Ostrość widzenia po zabiegu poprawia się stopniowo, w zależności od wielkości usuwanej wady wzroku. Perfekcyjnych wyników widzenia doświadcza się już po upływie od jednego do czterech miesięcy. Co więcej, opatentowany system śledzenia oka Latency Free monitoruje położenie oczu bez jakiegokolwiek opóźnienia czasowego i w połączeniu z aktywnym unikalnym siedmiowymiarowym systemem śledzenia oka 7D pozwala na uzyskanie bezpieczeństwa działania lasera na najwyższym światowym poziomie. Ablacja powierzchniowa jest śródoperacyjnie znacznie bezpieczniejsza w porównaniu z innymi zabiegami.

Jeżeli chcesz się umówić na badanie okulistyczne lub wizytę kwalifikacyjną do zabiegu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza rejestracji online.