O nas

Centrum Medyczne EVITA

Centrum Medyczne powstało w 1996 roku. Początkowo mieściło się przy ulicy Długiej 43 w Krakowie. Aby zapewnić naszym pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa w 2005 roku podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Centrum do nowo wybudowanego, spełniającego najwyższe standardy budynku przy ulicy Szlak 28.

Dlaczego my?

Media o nas 

W czasopismach "Logo", "Pani" i "Wysokie Obcasy" ukazały się teksty Elżbiety Ziemniak - specjalisty chorób oczu z naszego Centrum Mikrochirurgii Oka w ramach Centrum Medycznego EVITA.

Okładka Logo z marca 2020 Okładka Pani z marca 2020

 

 

Tekst Elżbiety Ziemniak - Logo - marzec 2020

Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku - Centrum Mikrochirurgii Oka EVITA

/Elżbieta Ziemniak "Laserowa korekcja wzroku" w: "Wysokie Obcasy" ("Gazeta Wyborcza" 22 sierpnia 2020)./

Laserowa korekcja wad wzroku w Centrum Mikrochirurgii Oka EVITA

/Elżbieta Ziemniak "Laserowa korekcja wad wzroku" w: "Pani" nr 10/2020./

Odzyskaj doskonały wzrok!

Masz dość noszenia szkieł kontaktowych lub okularów? Skorzystaj z laserowej korekcji wzroku i noś okulary jedynie jako dodatek do stylizacji! Laserowa korekcja wad wzroku jest jednym z najbardziej bezpiecznych zabiegów w okulistyce pod warunkiem, że wykonana jest przy użyciu najnowocześniejszych technologii, przez doświadczonych w tego typu procedurach specjalistów i wreszcie po zastosowaniu odpowiedniej metody, dopasowanej indywidualnie do danego pacjenta- mówi dr Elżbieta Ziemniak z Centrum Medycznego EVITA w Krakowie.

Laserowa korekcja wad wzroku w Centrum Medycznym EVITA

Chirurgia refrakcyjna powinna być poprzedzona kwalifikacją z licznymi, precyzyjnymi badaniami celem ustalenia wskazań do zastosowania odpowiedniej metody leczenia, aby w bezpieczny sposób wykonać korekcję i skutecznie usunąć wadę wzroku.

Lasery najnowszej generacji cechuje niezwykła szybkość działania, pozwalająca wymodelować przednią powierzchnię oka, a tym samym usunąć wadę wzroku w ciągu zaledwie kilku do kilkunastu sekund. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy technologii zabiegi oparte są o wielostopniowe zabezpieczenia oprogramowania i działania lasera.

/Artykuł "Odzyskaj doskonały wzrok!" o laserowej korekcji wzroku w Centrum Medycznym EVITA - styl.pl, wrzesień 2020./